Napsali o nás

Atelier Krátký

Atelier Krátký se zabývá převážně navrhováním kancelářských budov, bytových a rodinných domů. Má za sebou i několik úspěšných realizací občanských a veřejných staveb, např. revitalizaci rodného domu Gustava Mahlera, za níž obdržel Grand Prix v oblasti rekonstrukce. Na tomto projektu arch. Krátký poprvé použil režné cihelné zdivo , i když se jednalo o staré vybourané cihly. Na nových projektech jsou kromě centra Gemini v masivním měřítku použity fasádní lícové cihly v areálu Futurama v pražském Karlíně.

Doc.Ing.arch. Vladimír Krátký

Na objektu OCP Gemini, Praha Pankrác byla společnost LIPEA jedna z mnoha subdodavatelů – i když důležitých – a mohu říci, že jsem byl se spoluprací a výsledkem spokojený.

Doc.Ing.arch. Vladimír Krátký

AR18 Němec Žilka Architekti

Projektové sdružení architektů pracuje samostatně od roku 1990, v poslední době ve složení osmi zkušených, dlouhodobě vázaných odborníků a s řadou externistů.

Atelier zajišťuje komplexní služby ve všech projektových fázích přípravy investiční výstavby, včetně inženýrských činností, v průběhu jejího celého procesu.

Vlastními silami zajišťujeme architektonický návrh a jeho projednání; stavební řešení; návrh interiéru; digitalizaci projektu; autorský dozor; inženýring; koordinaci celého projektu; speciální profese pro nás smluvně zajišťují renomované odborné kanceláře.

Naší metodou je pomocí vynalézavého dispozičního řešení dosáhnout optimální prostorové ekonomie stavby.

Jsme držiteli certifikace ÚCL ČR k projektování, připravujeme zavedení systému řízení jakosti.S pozdravem

Ing. arch. Jan Němec

Dobrý den,

já mám ty nejlepší zkušenosti se spoluprací s panem Ing. Hudrlíkem. Často používám cihlové obklady a vždy začínám s konzultací u něho. Pokud se podařila dodávka jeho prostřednictvím, byla výsledná realizace dobrá, protože pomohl i se zajištěním realizační firmy. Řada těchto společně realizovaných staveb byla ohodnocená.

Pokud vyšší dodavatel stavby odmítl spolupráci, dopadlo to hůře.

S pozdravem

Ing.arch. Jan Němec

AR18 Němec Žilka Architekti

Dobrý den,

balík od Vás mně přišel v naprostém pořádku. Moc děkuji za nadstandardní servis…., ráda bych poslala pochvalu Vašemu zaměstnavateli. S tak profesionálním a vstřícným přístupem se člověk setká velice zřídka. Děkuji moc.

zákaznice z Otrokovic

Dobrý den,

ještě jednou Vám chci poděkovat za moc příjemnou spolupráci a vstřícné jednání. Určitě se na Vás případně v budoucnu rádi obrátíme a i Vás doporučíme našim známým.

zákaznice z České Lípy

Napište nám

Hledání v sortimentu