LIPEA - GOLD EVENT, Belgie 9.6.2022 u výrobce VandersandenLIPEA - GOLD EVENT, Belgie 9.6.2022 u výrobce VandersandenLIPEA - GOLD EVENT, Belgie 9.6.2022 u výrobce VandersandenLIPEA - GOLD EVENT, Belgie 9.6.2022 u výrobce VandersandenLIPEA - GOLD EVENT, Belgie 9.6.2022 u výrobce VandersandenLIPEA - GOLD EVENT, Belgie 9.6.2022 u výrobce Vandersanden

GOLD EVENT

Gold event “Zlatý večer” připravila v červnu 2022 společnost Vandersanden se sídlem v Belgii pro své obchodní partnery a zákazníky z celé Evropy. Sešlo se zde na 23 států – obchodní partneři zastupující tuto společnost ve svých zemích, spolupracující architekti, projektanti, dodavatelé a další.

My jsme se zde také účastnili, velkolepý večírek navštívilo přes 900 lidí. Konal se ve sportovním areálu De Soeverein ve městě Lommel v Belgii.

Společnost Vandersanden Steenfabrieken NV produkuje cihlové pálené materiály v Belgii, Holandsku a Německu. Z holandského závodu Facade Beek dovážíme pro vás ražené rustikální lícové cihly, které napodobují svým vzhledem staré cihly. Ražené cihly se vyrábí vtlačením cihlářské hlíny do forem, které se poté vyklopí, suší se a pečou při teplotách 1200°C. Z těchto cihel řežeme i pásky, které lze jednoduše na řádně připravený podklad fasády nalepit a vyspárovat.

LIPEA - závod v Belgii - výroba ražených lícových cihelLIPEA - závod v Belgii - výroba ražených lícových cihelLIPEA - závod v Belgii - výroba ražených lícových cihelLIPEA - závod v Belgii - výroba ražených lícových cihelLIPEA - závod v Belgii - výroba ražených lícových cihelLIPEA - závod v Belgii - výroba ražených lícových cihel

V německém závodě nakupujeme tažené klinkerové cihly a dlažby. Jsou vakuově stlačené a z ústí se táhnou po páse, kde jsou řezány strunou/drátem na potřebný rozměr. Poté se také suší a pečou při podobných teplotách.

LIPEA - sídlo/ vzorkovna Vandersanden v Belgii/ Michal Macháček, Michaela KličkováLIPEA - sídlo/ vzorkovna Vandersanden v Belgii/ Michal Macháček OZ LIPEA, Karol Brozyna z VandersandenLIPEA - sídlo/ vzorkovna Vandersanden v BelgiiLIPEA - sídlo/ vzorkovna Vandersanden v BelgiiLIPEA - GOLD EVENT, Belgie 9.6.2022 u výrobce VandersandenLIPEA - GOLD EVENT, Belgie 9.6.2022 u výrobce Vandersanden/ Michal Macháček OZ LIPEA, s.r.o.

Pálené materiály jsou všechny mrazuvdorné, lze je použít na fasády, zídky, ploty, parkoviště, terasy, chodníky, komíny apod. Díky vypálení jsou materiály stálobarevné, bezúdržbové a vydrží dlouhá desetiletí.

Přikládáme pár fotografií ze samotného večírku a z výrobního závodu v sídle společnosti v Belgii z města Spouwen Bilzen, kde se produkují ražené lícové cihly.

Vytvoření článku: 1.8.2022

Napište nám

Hledání v sortimentu