Ukázka RD z obkladových pásků R 400 carmesi liso

Materiál: obkladový pásek R 400 NF 9 carmesi liso

Místo realizace: okr. Česká Lípa

Množství: 140 m2 (odstín spár. hmoty – šedý)

Rok realizace: 2010 – 2017

Majitelé – mladý manželský pár se rozhodl použít pro fasádu svého domu kombinaci cihlového obkladu se světlou omítkou. Pásky zvolili v klasickém industriálním stylu v červeném odstínu s hladkým povrchem s označením R 400 carmesi liso. Přímé a jednoduché linie cihlového obkladu rodinný dům pozvedly a zvýraznily jeho architektonické rysy.

Pásky jsou přilepené flexibilním mrazuvzdorným lepidlem a v tomto případě dle požadavku investorů byla použita spárovací hmota pro celoplošné spárování v šedém odstínu. Tu můžete použít pouze v příp. hladkých pásků.

V následujícím roce také investoři zakoupili u naší společnosti LIPEA s.r.o. cihlovou dlažbu Zittau, kterou zvýraznili tmavším odstínem dlažby s označením Calau. Cihelná dlažba v tl. 45mm je pojízdná vozem do 3,5 tuny při správně zhutněném podloží. I plot domu si postavili z lícových cihel Buchholz s hladkým povrchem. Sloupky u plotu zakryli keramickou stříškou v cihlově červeném odstínu. Všechny tyto materiály najdete v naší nabídce, jsou mrazuvzdorné, stálobarevné a vydrží dlouhá desetiletí.

Majitelé jsou s celkovou realizací své novostavby velmi spokojeni.

Dodané produkty

Napište nám

Hledání v sortimentu