Lícové cihlové pásky od Lipea oživují architekturu školícího centra TOS Varnsdorf

Velké zkušenosti v oblasti realizací fasád z lícových cihel a pásků u velkých objektů nabízí investorům a architektům společnost Lipea. Ta disponuje širokým výběrem lícových cihel a obkladových pásků, zajišťuje i jejich montáž včetně předprodejního a poprodejního servisu.

O tom, že LIPEA je v oblasti dodávek lícových cihel pro velké objekty osvědčeným partnerem, svědčí již dříve úspěšně dokončené velké projekty v Praze, jakými jsou například administrativní a obchodní centrum Gemini v Praze na Pankráci, budova ČVUT v Praze nebo bytový soubor Triangle v Praze Střešovicích.

Další zajímavou referenční realizací firmy Lipea je použití lícových cihlových pásků typu R 698 NF 14 sintra terreno bario při realizaci obkladu venkovní části fasády – konkrétně tělesa schodiště – při výstavbě školícího centra společnosti TOS Varnsdorf. Stejný typ pásků je použit i v interiéru a na chodbách budovy.

LIPEA - TOS VARNSDORF/ obkladové pásky R 698 NF 14 sintra terreno bario/ fasáda z obkladových pásků/ pálené pásky/ fasáda z lícovek/ www.lipea.cz

Výrazná barva lícových cihlových pásků sintra terreno bario působí příjemně kontrastně s bílou fasádou objektu i jeho interiérem, které decentně vyvažuje.

Je jen dobře, že pocit tepla a kontaktu s přírodou, které vyvolává pohled na cihlové obkladové pásky se stále více uplatňuje i v architektuře administrativních a průmyslových budov.

Ivo Románek

Vytvoření článku: 18.5.2017

ODKAZ NA ČLÁNEK

LIPEA - TOS VARNSDORF/ obkladové pásky R 698 NF 14 sintra terreno bario/ fasáda z obkladových pásků/ pálené pásky/ fasáda z lícovek/ www.lipea.czLIPEA - TOS VARNSDORF/ obkladové pásky R 698 NF 14 sintra terreno bario/ fasáda z obkladových pásků/ pálené pásky/ fasáda z lícovek/ www.lipea.czLIPEA - TOS VARNSDORF/ obkladové pásky R 698 NF 14 sintra terreno bario/ fasáda z obkladových pásků/ pálené pásky/ fasáda z lícovek/ www.lipea.cz

Napište nám

Hledání v sortimentu