Lícové cihly a obkladové pásky změní vzhled vašeho domu či bytu

Také se vám zalíbila myšlenka na proměnu domu nebo jeho části za použití lícových cihel? Proč ne? Přírodní materiály jsou stále v kurzu a lícové cihly a obkladové pásky vtisknou domu nezaměnitelný vzhled a navíc vylepší jeho vlastnosti.

Domov je tam, kde se cítíme dobře. A dům, který si vybudujeme nebo zrekonstruujeme podle svých představ, dům, ve kterém propojíme moderní technologie a tradiční materiály, se nám odmění.

Elegantní design lícových cihel, obkladových pásků, parapetních desek, cihelné dlažby nebo podlahové keramiky dodá domu na přirozenosti, podpoří jeho atmosféru a nám, jeho obyvatelům, poskytne to, co hledáme – příjemný pocit domova.

VIDEO ARCHTV: EXKLUZIVNÍ INTERIÉR A EXTERIÉR

LIPEA - obkladové pásky R 116 NF 9 perla man/fasáda z cihliček/okrasné pásky/pálené pásky/www.lipea.cz

Výhody lícových cihel a obkladových pásků

• zdravotní nezávadnost, ekologický materiál (základ tvoří speciální druhy cihlářských hlín)

• dlouhodobá životnost, odolnost a trvanlivost

• široké využití v exteriéru a interiéru

• mrazuvzdornost

• minimální nasákavost

• vysoká pevnost • samočisticí efekt

• velký výběr barevných odstínů a stálobarevnost

• krásný vzhled, nezaměnitelný povrch a nadčasovost

V jednoduchosti je krása

Lícové cihly a obkladové pásky se ideálně kombinují s přírodními materiály, propůjčují domu nejen nadčasovost, ale také jednoduchou eleganci, čisté linie, zvýrazňují strukturu fasády nebo naopak se stávají dominujícím prvkem ve vnitřních prostorách. Dokáží nenásilně propojit exteriér s interiérem, dodat domu svébytnou originalitu. Správně zvoleným výběrem z bohaté nabídky barevných odstínů pak lze podpořit žádoucí kontrasty, nebo třeba dům výrazně prosvětlit. Sortiment materiálů nabízí dnes každému stavebníkovi jedinečné možnosti.

LIPEA - obkladové pásky R 116 NF 9 perla man/fasáda z cihliček/okrasné pásky/pálené pásky/www.lipea.cz

Kvalita, zkušenosti a osvědčený dodavatel

Základem úspěchu bývá kvalita, spolehlivost a zkušenosti. To platí i při stavbě či rekonstrukci domu. Proto je vždy dobré najít si odborníka a nechat si poradit. V případě českolipské společnosti LIPEA, s.r.o. brzy poznáte, že u profesionálů jste. Společnost se již více než 20 let zabývá dovozem, prodejem, poradenstvím i servisem v oblasti lícových cihel a dalších produktů. Na svém kontě má řadu úspěšných realizací: například fasády bytových domů v pražských Střešovicích ROYAL TRIANGLE. Tyto materiály lze využít i v interiérech, ale také v případě výstavby plotů, zídek, teras a dalších prvků zahradní architektury.

LIPEA - obkladové pásky R 116 NF 9 perla man/fasáda z cihliček/okrasné pásky/pálené pásky/www.lipea.cz

Vytvoření článku: 22.5.2017

ODKAZ NA ČLÁNEK

Napište nám

Hledání v sortimentu