TRIANGLE – FANTASTICKÝ BYTOVÝ SOUBOR S VÝHLEDEM NA HRADČANY!

Jako vystřižený ze žurnálu! Tak by se dal v krátkosti charakterizovat nyní dokončovaný rezidenční projekt s názvem Royal Triangle, který vyrůstá na okraji pražské prestižní čtvrti – Střešovice.

Jeho předmětem je výstavba celkem osmi vila domů, v nichž je situováno přibližně 200 nadstandardních bytových jednotek o velikosti 2+kk až 4+kk.

VIDEO ARCHTV: BYTOVÝ SOUBOR TRIANGLE

Reference Objekt Triangle/ obkladový pásek Feldhaus Klinker/LIPEA, s.r.o./ www.lipea.cz

Projekt vznikl „v dílně“ studia Schindler Seko Architekti a pro developerskou společnost BPD Development jej realizuje pražská stavební společnost Hinton. Soubor na první pohled zaujme soudobou moderní architekturou, k níž přispívá i zvolená skladba materiálů. Zcela nekonvenčně jsou řešeny zejména fasády vila domů.

Reference Objekt Triangle/ obkladový pásek Feldhaus Klinker/LIPEA, s.r.o./ www.lipea.cz

Pro jejich ztvárnění byly na základě požadavků architektů vybrány dle vzorků cihelné pásky výrobce Feldhaus Klinker – R 763 vascu perla – čistě bílá. Pásky plochám fasád výrazně dominují a dodávají obytnému souboru punc originality. Celkově zde bylo použito celkem 4900m2 těchto obkladových pásků a 19 000 ks rohových prvků. Pro spárování byla použita tmavošedá spárovací hmota. Společně s dodávkou cihelných pásků a spárovacích hmot kompletní realizaci obkladů fasád domů zajišťovala společnost LIPEA.

Jak je z našich záběrů zřejmé, noví obyvatelé souboru zde získají nejen nový byt, ale skutečné místo pro život.

Ivo Románek
ODKAZ NA ČLÁNEK

Napište nám

Hledání v sortimentu