TVÁŘ KRÁSNÉMU BUNGALOVU DALY LÍCOVÉ CIHLY

Rodinné domy v provedení jednopodlažních bungalovů jsou v kurzu. Nejlépe to dokládá i moderní dům na Mladoboleslavsku, který svým obyvatelům poskytuje veškerý dostupný komfort a prostornou dispozici 5+1 s dvougaráží.

Naprosto nevšedního vzhledu domu bylo dosaženo použitím lícové cihly FB 1208 GD ve formátu 215×100×65 pro realizaci venkovní – pohledové fasády domu, v kombinaci s cihelnou dlažbou Rheine ve formátu 200×100×45, z níž jsou zhotoveny pochůzí a pojezdové komunikace v jeho bezprostředním okolí. Všimněte si, jak fasáda i dlažba dokonale ladí s pečlivě střiženým trávníkem a kamennými záhony v průčelí objektu. Dům dále vhodně dotváří komínová hlava realizovaná ze stejných cihel, jako fasáda, hnědá dřevěná okna, měděné okapy i do černa laděná střecha z tvrdé skládané krytiny.

Kompletní dodávku lícových cihel pro realizaci fasády z pohledového zdiva i cihlové dlažby realizovala společnost Lipea s.r.o. Ta se již déle než 21. Let zabývá výhradně dodávkou, servisem, poradenstvím a dovozem lícových cihel, cihlových dlažeb, lícových pásků a dalších keramických materiálů na území ČR. Ty jsou případným zájemcům k dispozici v široké škále odstínů, barev a povrchů i šíři sortimentu, který bezesporu uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Výhodou lícových cihel a cihlových pásků jsou vysoká odolnost proti poškození, povětrnostním vlivům, dlouhodobě krásný a nevšední vzhled, minimální nároky na údržbu, pevnost materiálu a jeho naprostá zdravotní nezávadnost plně respektující požadavky na ochranu životního prostředí.

RD realizovala společnost Slavoj MB s.r.o.

Ivo Románek
ODKAZ NA ČLÁNEK

Napište nám

Hledání v sortimentu