Zemní vodojemy v Středočeském kraji

Dlouhodobě spolupracujeme se společností Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s., která při svých rekonstrukcích/ příp. nových výstavbách zemních vodojemů i přečerpávacích stanic používá na fasády námi dodávané lícové cihly výrobce Feldhaus Klinker.

Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s.

Fasádu z odlehčených lícových cihel volí pro jejich velmi dlouhou životnost. Takto provedená fasáda je bezúdržbová, což je v prostředí, kde se nachází tyto zemní vodojemy zapotřebí. Odpadají tak majitelům náklady spojené s neustálými opravami standardních fasád.

V roce 2019-2020-2021 jsme dodali lícové cihly pro vodojemy v obcích – Boseň, Dolní Slivno, Sovinky, Srbsko, Semčice, Žerčice.
Součástí některých dodávek je i provádění zdění našimi pracovníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti, tak bylo i v příp. VDJ v Bosni, který získal ocenění Stavby roku Středočeského kraje v roce 2020, kam jej přihlásil investor VaK MB, a.s.

Ukázka nejprodávanějších lícových cihel výrobce Feldhaus Klinker: K 685 sintra ardor nelino, K 335 carmesi antic mana, K 688 sintra sabioso, K 686 sintra ardor calino.

K 685 sintra ardor nelinoK 335 carmesi antic manaK 688 sintra sabiosoK 686 sintra ardor calino

Níže ukázka vodojemů po a před rekonstrukcí.

Zemní vodojem Boseň – STAVBA STŘEDOČESKÉHO KRAJE 2020

LIPEA - STAVBA STŘEDOČESKÉHO KRAJE 2020 - Zemní vodojem Boseň/ použitý materiál - lícová cihla K 335 NF carmesi antic mana/ fasáda z lícových cihel/ www.lipea.czZemní vodojem Boseň - před rekonstrukcí

Zemní vodojem Boseň/ použitý materiál – lícová cihla K 335 NF carmesi antic mana.

Zemní vodojem Sovinky

LIPEA - Zemní vodojem Sovinky/ použitý materiál - lícová cihla K 915 NF vario sabiosa elabi/ ostění z červených lícovek K 685 sintra ardor nelino/ fasáda z lícových cihel/ www.lipea.czZemní vodojem Sovinky - před rekonstrukcí

Zemní vodojem Sovinky/ použitý materiál – lícová cihla K 915 NF vario sabiosa elabi/ ostění z červených lícovek K 685 sintra ardor nelino.

Zemní vodojem Dolní Slivno

LIPEA - Zemní vodojem Dolní Slivno/ použitý materiál - lícová cihla K 335 NF carmesi antic mana/ fasáda z lícových cihel/ www.lipea.czZemní vodojem Dolní Slivno - před rekonstrukcí

Zemní vodojem Dolní Slivno/ použitý materiál – lícová cihla K 335 NF carmesi antic mana.

Zemní vodojem Srbsko

LIPEA - Zemní vodojem Srbsko/ použitý materiál - kombinace lícových cihel K 688 NF sintra sabioso a K 692 sintra crema, ostění z červených lícovek K 685 NF sintra ardor nelino / fasáda z lícových cihel/ www.lipea.czZemní vodojem Srbsko - před rekonstrukcí

Zemní vodojem Srbsko/ použitý materiál – kombinace lícových cihel K 688 NF sintra sabioso a K 692 sintra crema, ostění z červených lícovek K 685 NF sintra ardor nelino.

Vytvoření článku: 17.11.2021

Napište nám

Hledání v sortimentu